Mēs esam pierādījuši, ka spējam atrast labāko veidu, kā virzīt produktu tirgū!
Un mums patīk teikt... TAS IR TIKAI SĀKUMS!

Vairumtirdzniecība Baltijas valstīs

Sniedzam augstas kvalitātes vairumtirdzniecības un izplatīšanas pakalpojumus Latvijas un Baltijas tirgū. Lai veiksmīgi virzītu produktus Baltijas tirgū un apmierinātu klientu vēlmes, ir nepieciešami vairāki priekšnoteikumi: pilnīgs tirgus pārklājums, kvalitatīva loģistika un profesionāla komanda.


Kvalitatīvi vairumtirdzniecības pakalpojumi Latvijas un Baltijas tirgū


Veiksmīga vairumtirdzniecība - pieredze, ātrums un precizitāte.


 

BMS – Baltijas Marketing Serviss tas ir:

  • pieredze tirdzniecībā un loģistikā kopš 1996.gada;
  • autoparks ar dažāda izmēra automašīnām, kuras veic regulāras vizītes Baltijas tirgū;
  • prasme atrast vajadzīgo izplatīšanas kanālu un izpratne par veiksmīgu preču izvietojumu veikalu plauktos; 
  • regulāra sekošana un analīze preču plūsmai un to izvietojumam; 
  • pircēju uzrunājošas un aktuālas akcijas, kas veicina produkta noietu;
  • uzticama sadarbība ar visiem lielākajiem tirdzniecības tīkliem Latvijā un Baltijas valstīs; 

Sekmīgas darbības nozīmīga sastāvdaļa ir augsta apkalpošanas kultūra, ievērojams mārketinga atbalsts, profesionalitāte saskarsmē ar klientu, kā arī vispusīgas zināšanas par produktiem. BMS - Baltijas Marketing Serviss, realizējot minētos priekšnoteikumus savā ikdienas darbā, nosaka preces veiksmīgu nokļūšanu klientu groziņos.

 

Izplatīšanas līderis - pilnīgs tirgus pārklājums


Lielveikalu tīkli, pārtikas un nepārtikas veikali, aptiekas, degvielas uzpildes stacijas, būvmateriālu veikali, kā arī citas tirdzniecības vietas.

 

Premium portfolio


BMS – Baltijas Marketing Serviss šobrīd ir vairāku tūkstošu preču vienību izplatītājs Latvijā. Ilggadējā pieredze un izveidotā struktūra – sākot ar darbinieku augsto kultūras līmeni un profesionālo kvalifikāciju, noliktavas darba organizēšanu, preču piegādi veikaliem un beidzot ar tirdzniecības veicināšanas pasākumiem – ļauj nodrošināt ātru un kvalitatīvu servisu.

BMS - Baltijas Marketing Serviss šobrīd ir plašs premium klases sortiments. Mēs piedāvājam saviem klientiem tikai visaugstākās kvalitātes, pasaulē zināmus preču zīmolus. Pat visprasīgākais klients spēs atrast savām vēlmēm atbilstošas preces.

 

Izplatīšanas virzieni


BMS – Baltijas Marketing Serviss ir attīstījis portfolio gan pārtikas vairumtirdzniecības segmentā, gan nepārtikas vairumtirdzniecības segmentā. Uzņēmuma galvenie virzieni ir:

  • elektronika un mājsaimniecības preces;     
  • veselība un skaistums;
  • pārtika

 

Komanda


Lai varētu realizēt izvirzītos darbības mērķus, nozīmīgs resurss  ir uzņēmumā strādājošā profesionālo darbinieku komanda, kas gadu gaitā ir ieguvusi pieredzi un izpratni par tirgu, kā arī nepārtraukti pilnveidojusi profesionālo kvalifikāciju. 

 

Marketinga aktivitātes


Uzņēmums īpašu uzmanību pievērš pārstāvēto zīmolu izvietojumam, reklāmas atbalstam, POSM, cenu politikai, kā arī aktīvi darbojas preču prezentāciju jomā.

 

Loģistika


Veiksmīgas uzņēmējdarbības nozīmīga sastāvdaļa ir ātra, precīza un kvalitatīva loģistika. Uzņēmumam ir savs autoparks, kas nodrošina piegādes Latvijas un Baltijas valstu teritorijā, kā arī piedāvājam noliktavas pakalpojumus.

 

Online elektroniska pasūtījumu sistēma


Lai samazinātu pasūtījuma izpildes termiņus, ir ieviesta elektroniskā pasūtījumu sistēma online režīmā. Līdz ko pasūtījums tiek pieņemts veikalā, tas nekavējoties tiek nosūtīts uz ofisu un noliktavu.

 

Apbalvojumi un atzinības


Uzņēmuma darbība ir atzinīgi novērtēta no sadarbības partneru puses, piešķirot dažādus apbalvojumus, kā, piemēram, "Gada prece", "Gada izplatītājs", Rimi apbalvojums "Dekādes produkts", Videi draudzīgs uzņēmuma sertifikāts "Zaļā josta" un citi.

Vairumtirdzniecība un izplatīšanas pakalpojumi

 

Ja vēlaties kļūt par mūsu sadarbības partneri, lūdzu, zvaniet vai rakstiet - mēs ar prieku Jums palīdzēsim! Mēs esam pierādījuši, ka spējam atrast labāko veidu, kā virzīt produktu tirgū!

Un mums patīk teikt... ...tas ir tikai sākums!

Vairumtirdznieciba Latvija un Baltija
 

Kas mēs esam?

Profesionāla servisa kompānija

BMS - Baltijas Marketing Serviss SIA - viens no lielākajiem vairumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmums ir attīstījis savu darbību vairākās ar tirdzniecību cieši saistītās jomās:

- izplatīšana - vairumtirdzniecība
- loģistikas pakalpojumi
- mārketinga pakalpojumi

BMS - Baltijas Marketing Serviss SIA apkalpo uzņēmumus Latvijā, kā arī sniedz pakalpojumus Lietuvā un Igaunijā. Profesionalitāte, augsta pakalpojumu sniegšanas kultūra un lielisks portfolio ir mūsu servisa kvalitātes priekšnoteikums.

Par mums

BMS - Baltijas Marketing Serviss dibināts 1996.gadā kā mārketinga uzņēmums, ar mērķi palīdzēt citiem uzņēmumiem ar konsultācijām un servisu. Kopš 1996.gada BMS ir attīstījis savu biznesu kļūstot par pilna servisa kompāniju ar stabilām tirgus pozīcijām Latvijā un Baltijā.

Vairāk »

Portfolio

Mēs esam lepni, ka mūsu portfolio ir augstākās klases zīmoli. Tas tiek paplašināts un mēs esam atvērti jauniem zīmoliem. Mēs esam attīstījuši savu portfolio trijos galvenajos virzienos:
- elektronika
- veselība un skaistums
- pārtika

Vairāk »

Apbalvojumi

Laikam ritot, uzņēmumam ir piešķirti vairāki apbalvojumi un sertifikāti. Latvijas tirgotāju asociācijas „Gada izplatītājs“ un vairākas „Gada produkts“ nominācijas. Videi draudzīga uzņēmuma sertifikāts- ekozīme „Zaļā josta“. Rimi apbalvojums „Dekādes produkts“

zala jostagada prece

Vairāk »

Kontakti

Adrese: Bāriņu iela 7 - 7,
Rīga, LV-1002
LATVIA
E-pasts: bms@bms.lv
Telefons: +371 67602988
+371 67602984
Fakss: +371 67602550

Vairāk »