Mēs esam pierādījuši, ka spējam atrast labāko veidu, kā virzīt produktu tirgū!
Un mums patīk teikt... TAS IR TIKAI SĀKUMS!

Kvalitatīvi loģistikas pakalpojumi

BMS - Baltijas Marketing Serviss piedāvā augstas kvalitātes loģistikas pakalpojumus Latvijas un Baltijas valstu teritorijā. Uzņēmumam ir savs autoparks, ar kura palīdzību tiek nodrošināta ātra un kvalitatīva preču piegāde gan Latvijas, gan Baltijas teritorijā.

 

Iepirkšanas   loģistika


Loģistika - produkcijas virzīšana no ražotāja līdz patērētājam


 

Pēc nepieciešamības veicam produktu virzību no ražotāja līdz patērētājam. Organizējam speciālas piegādes klienta izvēlētam produktam vai produktu grupai.

 

BMS - Baltijas Marketing Serviss tas ir:


1. Regulāri maršruti Latvijas tirgū un visa Baltijas reģiona tirgus pārklājums. 

2. Ātras un precīzas piegādes: Rīgā un Rīgas rajonā - 24 stundu laikā, visā Latvijas teritorijā - 48 stundu laikā, pārējās Baltijas valstīs - 72 stundu laikā.

3. A klases standartiem atbilstoša noliktava un moderna preču iekraušanas un pārvadāšanas tehnika, kas nodrošina pareizu un preces prasībām atbilstošu uzglabāšanu.

 

Autoparks


Uzņēmumam pieder plaša spektra autoparks, kurš veic regulāras vizītes Latvijas tirgū, kā arī nodrošina ātras piegādes visā Baltijas reģionā. 

Izplatisana un logistika  Izplatisana un logistika  Izplatisana un logistika 

 

Servisa teritoriālais pārklājums: Latvija - Lietuva - Igaunija


BMS - Baltijas Marketing Serviss jau ilggadēji apkalpo uzņēmumus visā Latvijas teritorijā, kā arī sniedz pakalpojumus Lietuvā un Igaunijā. Profesionalitāte, pieredze un augsta pakalpojumu kultūra ir servisa kvalitātes priekšnoteikums.

 

Uzglabāšana


A klases standartiem atbilstoša un PVD sertificēta preču uzglabāšana noliktavā. Piedāvājam arī akcīzes preču uzglabāšanas iespējas.


Augsti loģistikas standarti


Pateicoties precīzai plānošanai, kvalitatīviem un pārbaudītiem apkalpošanas standartiem, BMS – Baltijas Marketing Serviss saviem klientiem piedāvā augstas klases loģistikas pakalpojumus. Izveidotais loģistikas tīkls nodrošina savlaicīgu, ātru, precīzu un kvalitatīvu preces piegādi.

 

Loģistikas pakalpojumi


Ja arī Jūsu produktiem nepieciešama sadales vai iepirkšanas loģistikas pakalpojumi, lūdzu, zvaniet vai rakstiet - mēs ar prieku Jums palīdzēsim!

 

Kas mēs esam?

Profesionāla servisa kompānija

BMS - Baltijas Marketing Serviss SIA - viens no lielākajiem vairumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmums ir attīstījis savu darbību vairākās ar tirdzniecību cieši saistītās jomās:

- izplatīšana - vairumtirdzniecība
- loģistikas pakalpojumi
- mārketinga pakalpojumi

BMS - Baltijas Marketing Serviss SIA apkalpo uzņēmumus Latvijā, kā arī sniedz pakalpojumus Lietuvā un Igaunijā. Profesionalitāte, augsta pakalpojumu sniegšanas kultūra un lielisks portfolio ir mūsu servisa kvalitātes priekšnoteikums.

Par mums

BMS - Baltijas Marketing Serviss dibināts 1996.gadā kā mārketinga uzņēmums, ar mērķi palīdzēt citiem uzņēmumiem ar konsultācijām un servisu. Kopš 1996.gada BMS ir attīstījis savu biznesu kļūstot par pilna servisa kompāniju ar stabilām tirgus pozīcijām Latvijā un Baltijā.

Vairāk »

Portfolio

Mēs esam lepni, ka mūsu portfolio ir augstākās klases zīmoli. Tas tiek paplašināts un mēs esam atvērti jauniem zīmoliem. Mēs esam attīstījuši savu portfolio trijos galvenajos virzienos:
- elektronika
- veselība un skaistums
- pārtika

Vairāk »

Apbalvojumi

Laikam ritot, uzņēmumam ir piešķirti vairāki apbalvojumi un sertifikāti. Latvijas tirgotāju asociācijas „Gada izplatītājs“ un vairākas „Gada produkts“ nominācijas. Videi draudzīga uzņēmuma sertifikāts- ekozīme „Zaļā josta“. Rimi apbalvojums „Dekādes produkts“

zala jostagada prece

Vairāk »

Kontakti

Adrese: Bāriņu iela 7 - 7,
Rīga, LV-1002
LATVIA
E-pasts: bms@bms.lv
Telefons: +371 67602988
+371 67602984
Fakss: +371 67602550

Vairāk »