Mēs esam pierādījuši, ka spējam atrast labāko veidu, kā virzīt produktu tirgū!
Un mums patīk teikt... TAS IR TIKAI SĀKUMS!

Mārketinga pakalpojumi

BMS - Baltijas Marketing Serviss veic pilna servisa mārketinga pakalpojumus. Uzņēmums veic gan tiešo pārdošanu, gan tirgus izpēti, gan darbu ar produktiem, kā arī citus mārketinga pakalpojumus.

marketinga pakalpojumi marketinga pakalpojumi marketinga pakalpojumi

 

Merčendaizings


Pārdomāts un pareizs preču izvietojums ir būtisks panākums produktu tirdzniecības veicināšanā. Stingrs darba plānojums un profesionāla pieeja darbam ļauj panākt vēlamo preces redzamību. BMS - Baltijas Marketing Serviss merčendaizeru komanda, ievērojot BMS merčendaizinga zelta likumus, palīdz un veicina pārdošanas apjomu palielināšanu, rūpējoties par to, lai prece tirdzniecības vietā ir pareizi izvietota un nodrošināta pilnā sortimentā.

 

POSM


Veiksmīgi izveidoti, pārdošanu veicinoši POSM reklāmas materiāli nodrošina produktu atpazīstamību un palielina vēlmi tos iegādāties. Katra prece tiek pārdota labāk, ātrāk un veiksmīgāk, ja tai pievērš papildus uzmanību. BMS - Baltijas Marketing Serviss kreatīvi un profesionāli rada, ražo un nodrošina plaša spektra reklāmas materiālus, to skaitā, drukas un dizaina darbus, plauktu noformējumus, produktu noformējumus, stendus un displejus, gaismas reklāmas, kā arī veidojam produktu un reklāmu interneta lapas.

 

Kases zonas eksperts


Kases zonā novietotie produkti piesaista pircēju uzmanību un palielina iespēju, ka tiks izdarīts impulsa pirkumus. Katrs pircējs iet garām kases zonai, kur bieži ir spiests uzkavēties stāvot rindā - tā ir iespēja dažādiem impulsa pirkumiem. Ilggadējas pieredzes rezultātā, strādājot ar dažādiem produktiem kases zonā, esam izpratuši šī tirdzniecības veida specifiku.

 

Prezentācijas un produktu demonstrācijas


Prezentācijas un demonstrācijas klientiem sniedz labāku priekšstatu par produktiem. Prezentētāji personīgi tiekas ar klientiem, pēc preču demonstrācijas atbild uz jautājumiem un argumentēti pārliecina par produkta labajām īpašībām. Lai veidotu kontaktu ar patērētāju interesantāku un iespaidiem bagātāku, zīmoliem veidojam atbilstošus tērpus un maskas.

 

Produkta sagatavošana tirgum


Lai produktu veiksmīgāk pārdotu, vispirms to vajag labi noformēt un sagatavot paredzētajam tirgum. Piedāvājam veikt produktu anotāciju tulkošanu, dizaina noformēšanu un to aplīmēšanu.

 

Stendi un displeji produktiem


Produktu novietojums dažādos stendos lielā mērā ietekmē pircēja vēlmi un izvēli iegādāties šos produktus. Lai labāk pamanītu produktus veikalu plauktos, izstrādājam plauktu noformējumus un montāžu tirgū. Akciju ietvaros noformējam noteikta veikalu tīkla stendus ar papildmateriāliem vai ievietojam savus izveidotus stendus. 

 

Lai iegūtu sīkāku informāciju par mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem, lūdzu, sazinieties ar mums.

 

Kas mēs esam?

Profesionāla servisa kompānija

BMS - Baltijas Marketing Serviss SIA - viens no lielākajiem vairumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmums ir attīstījis savu darbību vairākās ar tirdzniecību cieši saistītās jomās:

- izplatīšana - vairumtirdzniecība
- loģistikas pakalpojumi
- mārketinga pakalpojumi

BMS - Baltijas Marketing Serviss SIA apkalpo uzņēmumus Latvijā, kā arī sniedz pakalpojumus Lietuvā un Igaunijā. Profesionalitāte, augsta pakalpojumu sniegšanas kultūra un lielisks portfolio ir mūsu servisa kvalitātes priekšnoteikums.

Par mums

BMS - Baltijas Marketing Serviss dibināts 1996.gadā kā mārketinga uzņēmums, ar mērķi palīdzēt citiem uzņēmumiem ar konsultācijām un servisu. Kopš 1996.gada BMS ir attīstījis savu biznesu kļūstot par pilna servisa kompāniju ar stabilām tirgus pozīcijām Latvijā un Baltijā.

Vairāk »

Portfolio

Mēs esam lepni, ka mūsu portfolio ir augstākās klases zīmoli. Tas tiek paplašināts un mēs esam atvērti jauniem zīmoliem. Mēs esam attīstījuši savu portfolio trijos galvenajos virzienos:
- elektronika
- veselība un skaistums
- pārtika

Vairāk »

Apbalvojumi

Laikam ritot, uzņēmumam ir piešķirti vairāki apbalvojumi un sertifikāti. Latvijas tirgotāju asociācijas „Gada izplatītājs“ un vairākas „Gada produkts“ nominācijas. Videi draudzīga uzņēmuma sertifikāts- ekozīme „Zaļā josta“. Rimi apbalvojums „Dekādes produkts“

zala jostagada prece

Vairāk »

Kontakti

Adrese: Bāriņu iela 7 - 7,
Rīga, LV-1002
LATVIA
E-pasts: bms@bms.lv
Telefons: +371 67602988
+371 67602984
Fakss: +371 67602550

Vairāk »